ZBYTEK LAMB LANCASHIRE HOT POT

HEARTY LAMB LANCASHIRE HOTPOT

Lancashire hotpot pocházející z 19. století v (myslel jste si to) Lancashire v Anglii byl ve skutečnosti dostupnou metodou pro týmy zaměstnanců bavlny po dlouhé změně. Všechno, o čem je vlastně po staletí, se vlastně stalo chutným, rovným?!

Ačkoli toto tradiční jídlo bylo ve skutečnosti vytvořeno spolu se skopovým masem, ve skutečnosti se v současné době vyrábí převážně spolu s jehněčím masem. Je to stále fantastický způsob, jak vytvořit útulný, uklidňující pokrm pro skupinu, stejně jako mnohem lepší způsob, jak zkonzumovat zbývající pečené jehně!

ZBYTEK LAMB LANCASHIRE HOT POT

🥘Potřebné materiály

Vzhledem k tomu, že v současné době máte ve skutečnosti zbývající jehněčí, jsou komponenty pro uchovávání ve skutečnosti docela snadné! Pokud není příprava jehněčího masa přímo ve vaší ulici, drůbeží nálev bude jistě stejně chutný!

1 polévková lžíce olivového oleje – dodatečný panenský (EVOO) olivový olej je ve skutečnosti nejlepší.
1 hrnek Nažloutlá cibule – Asi 1 nástrojová cibule nakrájená na kostičky.
2 hrnek Mrkev – Asi 3 středně velké mrkve nakrájené na plátky.
1 libra pečeného jehněčího navíc – Konzumujte zbytky jehněčího masa a také je všechny nakrájejte na kostičky.
1 ½ lžíce univerzální mouky – Pro zvětšení omáčky.
3 polévková lžíce worcesterské omáčky – worcesterská alternativa může fungovat ve stlačeném stavu.
½ lžičky každý, sodík a pepř – v zásadě podle preferencí.
2 hrnky Lamb Supply – Zbývající kosti můžete snadno využít k získání zásoby jehněčího nebo dokonce vyměnit za drůbeží nápoj!
2 Gulf Leaves pozadu – Před nabízením se jednoduše ujistěte, že je všechny odstraníte!
1 extra libra Russet Potatoes – 3-3½ hrnků nakrájených na velmi jemné plátky. Zlaté brambory Yukon budou také fungovat neuvěřitelně.
1 polévková lžíce másla – Rozmražené a poté očištěné přes vrchní část nakrájených kousků brambor.

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Pro toto jídlo byste měli vyjít z holandského sporáku spolu s poklicí, pánví, dřevěnou lžící nebo dokonce jednou věcí, jako je smíchání, a také hřebenem, pokud jej máte. Vzhledem k tomu, že vaše jehně je aktuálně připravené, akce jsou vlastně docela jednoduché!

1.Příprava

Předehřejte si sporák na 325 °F (170 °C) a zahřejte 1 polévkovou lžíci olivového oleje v holandském sporáku na středně vysokou teplotu.

2.Smažte

Když je olej skutečně jiskřivý, přidejte 1 hrnek nažloutlé cibule a 1 hrnek nakrájené mrkve. Opékejte, dokud cibule není skutečně aromatická, stejně jako mrkev je nakonec docela křehká, nebo dokonce 3-4 minuty. Vmíchejte 1 libru zbývajícího pečeného jehněčího a také 1 ½ polévkové lžíce univerzální mouky.

3.Vaříme

Nechte míchat 1 minutu, poté přidejte 1 polévkovou lžíci worcesterské omáčky, ½ lžičky každé sodíku a pepře, 2 hrnky zásoby nebo dokonce louh, stejně jako 2 listy ze zálivu. Dejte vařit a poté odstraňte holandský sporák přicházející z tepla.

4.Zahrňte brambory

Hlavní omáčku spolu s 1 kilem navíc velmi jemně nakrájených brambor, v případě potřeby je všechny navrstvěte. Použijte podlévací hřeben směrem k hřebenu 1 polévkovou lžíci rozmraženého másla v celé délce.

5.Vařte

Vypořádejte se s jídlem spolu s poklicí a vařte při 325 °F (170 °C) po dobu 1 hodiny. Eliminujte příchod ze sporáku při provádění a také aktivujte hotpot na 5 minut. Při nabízení eliminujte za sebou listí v zálivu.

Tento hotpot je vlastně neuvěřitelný, protože je to celé jídlo v jednom jídle! V některých případech připravuji trochu křupavého francouzského chleba, abych nalil jakýkoli druh další omáčky.